EMBLEEM
EMBLEEM    EMBLEEM    EMBLEEM

2008 Stadium 17 van de Voorproef van de Reis DE Frankrijk - Galibier en Alpe d’Huez

Door Zal • 31 januari, de Categorie • van 2008: Het cirkelen
stage17
Groupetto

Stadium 17 van de Reis DE Frankrijk zal van 2008 episch zijn. En als laatste grote bergdag, kon dit stadium de volledige race beslissen.

Het stadium zal drie reusachtige klimmen kenmerken: Col. du Galibier, Col. de la Croix DE Fer, en de afwerking op Alpe d’Huez.

De ruiters zullen na het gigantische stadium worden vermoeid de dag alvorens met inbegrip van de hoogste weg in Frankrijk - zie hier voor een voorproef die van Stadium 16, en na een andere taaie dag, omhoog belooft legendarische Alpe d’Huez een echt gedenkwaardig stadium eindigt.

Hieronder is een overzicht van de drie grote klimmen.


De Grotere Kaart van de mening      Mening in Aarde Google

Col. du Galibier

Top: 2.642 meter (8.670 voet)

De Klim (van Briancon): 37 kms (23 mijlen); Stijgen: 1.400 meter (4.600 voet);

stage17 Col. du Galibier

Dit zal de 31ste keer zijn dat Col. du Galibier in de Reis - meer dan een andere klim in de Alpen - eerst verschijnend in 1947 is geweest. De lijst van ruiters om te zijn eerste over Galibier omvat dergelijke legenden zoals Coppi, Gaul, Merckx, en Pantani.

Geschatte Hors Categorie (hardste classificatie) zal de route Galibier van de minder interessante kant Briancon beklimmen. De eerste 28 kilometers is lang, easyish, rechte belemmering die door het de skigebied van Sierre Chevalier overgaat.

Bij Col. du Lautaret, maakt de route right-turn en wordt veel interessanter. De laatste 8,5 kilometers zijn mooi. Don’t vergeten om uit voor het monument aan Henri Desgranges (zie foto) te kijken, de stichter van de reis - naderend de bovenkant.

In 1979 werd de route opgeheven boven de tunnel door 90 meter en gaat nu letterlijk over de berg.

Col. de la Croix DE Fer

Top: 2.067 meter (6.780 voet)

De Klim (van St Jean de Maurienne): 29.9 kms (18,6 mijlen); Stijgen: 1.650 meter (5.400 voet);

stage17 Col. de la Croix DE Fer Col. de la Croix DE Fer

Dit zal de 15de keer zijn dat Col. de la Croix DE Fer in de Reis - eerst verschijnend in 1947 is geweest.

Dit is een andere reuze categorie klim Hors. De rang variëert constant - er zijn zelfs een paar kleine afdalingen. Deze klim zou de perfecte plaats voor een aanval kunnen zijn. Eens bij de bovenkant, zal het een opwindende 32 kilometer (20 mijlen) afdaling zijn aangezien de ruiters hun adem vóór Alpe vangen.

Alpe d’Huez

Top: 1.850 meter (8.670 voet)

De Klim: 15.2 kms (9,4 mijlen); Stijgen: 1.150 meter (6.070 voet)

Col. de Solaison Alpe d'huez

Alpe d’Huez verscheen eerst in 1952 - dit zal het 26ste bezoek zijn - en was het eerste stadium van de Reis DE Frankrijk bij hoogte ooit te beëindigen. Slechts heeft de Lans Armstrong en Fausto Coppi een stadium gewonnen van Alpe d’Huez en gegaan op win de Reis het zelfde jaar.

Riep soms de hoogste plaats in Nederland - omdat zo vele Nederlandse ruiters hier hebben gewonnen - elk van de 21 haarspelden wordt ondertekend en na een stadiumwinnaar genoemd. It’s een korter dan day’s beklimmen andere twee maar van bij het begin en door het is steil. De hoop it’s van Let’s sluit nog wanneer de ruiters aankomen.

Als u bij het letten van op dit stadium op Alpe d’Huez plant, wilt u vroeg beginnen aangezien zij de heuvel zouden kunnen sluiten als het ook overvol wordt. Aangezien een alternatief plan om aan de afwerkingslijn te krijgen - zie “Alpe d’Huez - Vijf Verschillende Ritten” voor een kaart die een paar afwisselende manieren verklaart omhoog te beklimmen - via Col. de la Sarenne is een mooie optie.

Voor dit stadium, berijdt i’ll van Briancon en zal waarschijnlijk op boven op Galibier letten. I’ll ben de kale kerel in de polka punt Jersey, beklimmend aan een gemeten tempo.

Geëtiketteerd zoals: , , , , , , , ,


Zal is Gelukkigst terwijl het cirkelen van helling. Enthousiaster dan begaafd, is zijn Uitdaging van 2008 (opnieuw) 160.000 meter van verticaal stijgen te cirkelen.
E-mail deze auteur | Alle posten langs Zal

Één Reactie "

  1. [ … ] op Col. de la Croix DE Fer en het eindigen boven op Alpe d’Huez. Een Epische maar bekende route. Klik hier voor een voorproef van Stadium 17. Maar het andere reuze Alpiene stadium - stadium 16 - zal fantastische twee impliceren maar gekende de verhuurder beklimt. [ … ]

Verlaat een Antwoord

Ingelogd zoals Zal. Logout "